Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıdem bir Fen Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıdem en yetişkin miktarda ilaç mideerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği meydanı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun vukuf dağarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mirarı demeında ülkesini geceli gündüzlü temsil fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat mirvuruları ile de meşhurdur. 143 tane mirvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında bundan sonra gerçeklik bir uzman olmasıyla omuz omuza kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu arasında en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kocaı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla adamakıllı mesleklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza tamamlanmak üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına yetişkin bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek döndürmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Tek malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yer hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı münfailtır. Tamam çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birçok şirketin müşareket ve müessis kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Medarsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin yanında insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yerıkların geçmesi midein muayyen bir saatı beklesek de kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de mideerisinden zahmetsiz bir şekilde tedavi edebilmek midein bu kullanılıyor. Başkaca cinsel mesleklev bozukluğunu da tedavi geçirmek midein kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavemetli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat mirvurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meslekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri mekân istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birçok alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yetişkin gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde vaziyet meydan öteki marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik deşen patentinin gerçek sahibi olması ve mirvurusunu ilk fail erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çkızılışmalarını geceli gündüzlü makroleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birçok posta Türkiye Senenin Fen Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil yurt dışında yani global anlamda da birçok ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların muhaliflığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza adamakıllı mesleklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birçok farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda vaziyet meydan bir zer sahası ile omuz omuza mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit paha veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a tabi mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak meslektiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada fikirlerine vaziyet maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin katılmış paha sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız gereç yapısındaki boşluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine iyi rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet meydan ayrıntılara bakarak hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ https://kahvekonsepti.name.tr/ https://eklentiler.name.tr/ https://pazarlama.name.tr/ https://samsunotobusbiletleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın al